Biz Kimiz?

AYDINDA İLAÇLAMA KONUSUNDA Aydın ilaçlama ve dezenfeksiyon OLARAK SLOGANIMIZ. “ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI!”

Aydında böcek ilaçlama, kemirgen ilaçlama ve ev dezenfekte, araç dezenfeksiyonu konusunda 10 senedir hizmet veren firmamız. Hamamböceği ilaçlaması, Kene ilaçlaması, akrep ilaçlaması, fare ilaçlaması, çeşitli kemirgen, Covid19 (korona virüs) dezenfekte ilaçlamasında en iyi ve en üst ekip ve ekipmanla hizmet vermektedir. Özellikle aydında 2020 yılı Koronaya (Covid19) karşı ev, iş yeri, araçlarınızda, dezenfekte uygulamasında kullandığımız ürünlerle ön plana çıkıp, uygulamalarda büyük başarı elde etmiş bulunmaktayız. Özellikle yaz aylarında da gözüken Camel spider hak arasında sarı ömer veya sarı kız olarak adlandıran örümcek mücadelesin de 4 yıldır aktif olarak %100 başarılı uygulama yapmaktadır. Özellikle yaz aylarında görülen Lepisma saccharina halk arasında gümüş böceği veya gümüşcün olarak gecen böceklerin yuvalanma alanlarını çok iyi takip ederek verimli bir ilaçlama uygulaması yapılmaktadır.

Ne yazık ki aydında ilaçlama konusunda son yıllarda merdiven altı olarak tabir edilen korsan ilaçlama firmaları ve yeni açılmış fakat sadece kiralık belge ile iş yapan veya başka şehirdeki ilaçlama firmasının belgesini kiralayıp (franchise) bilinçsizce uygulama yapan bu firmaların çoğalması daha ve basit, zararsız veya predatör (Zararlı canlı ile beslenen) böcekleri müşterilere sırf para kazanmak amacıyla gereksiz ilaç kullanımına ve bilinçsizce iş yapmaktadırlar. Aydın ilaçlama dezenfeksiyon ailesi olarak 10 Yıldır kaliteli hizmet koşullarını sağlamak ve kurucumuz Ziraat Mühendisi Murat beyin denetimi ve bilgisinde uygulama yaparak işletmemizde de bilinçli ve düzgün bilgilendirme için Yüksek kimyager ve Ziraat Mühendisleri ile destek oluyoruz.

“Kalite Anlatılmaz Belgelenir.” sloganı ile aydında ilaçlamada kalite sınırlarını hep yükselterek hizmet veriyoruz aydında ilk ISO HACCP Kalite yönetim sertifika alarak daha iyi hizmet için çalışıyoruz. Şuanda Aydında ilk ve Tek TSE HYB belgesine sahip firmanın sahibi olamaktan gurur duyuyoruz.

Saygılarımızla Aydın ilaçlama dezenfeksiyon  ailesi.

NEDEN Aydında ilaçlama ve dezenfeksiyon?

  • Kullandığımız ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (World Health Organization) ve Sağlık Müdürlüklerince onaylıdır.
  • Alp İlaçlama öncelikle sizin sağlığınıza değer verir.
  • Kullandığımız ilaçlar tamamen kokusuzdur.
  • İlaçlama yapıldıktan en fazla 15 dakika sonra evinize girip sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.
  • İlaçlama yapıldıktan sonra 1 yıl boyunca eviniz garanti altındadır.
  • Ekibimiz böcek ilaçlama konusunda üniversitelerin Bitki Koruma ve Entomoloji (Böcek Bilimi) bölümlerinden mezun ve güncel kurslarla ve aldıkları sertifikalarla kendilerini geliştirmeye odaklanmış, donanımlı elemanlardan oluşur.
  • Alp İlaçlama dünya standartlarında çalışmaktadır ve Aydın ili ve çevresindeki ISO 9001 – 2000 Sertifikasına sahip ilk ve tek firmadır.
  • Aydın ilaçlama dezenfeksiyon olarak bizim sloganımız KALİTE ANLATILMAZ, BELGELENİR!

Kısaca…

Deneyimli Kadro

10 Yıllık Hizmet

Sağlık Bakanlığı onaylı Ürünler

Profesyonel Ekip

%100 Müşteri Memnuniyeti

%100 Garantili Hizmet

Bize WhatsApp'tan ulaşın
1